Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory LED

Optoma ML750ST

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Odtwarzacz multimedialny z obsługą formatu Microsoft Office i Adobe PDF

Dzięki zaimplementowanej obsłudze najpopularniejszych formatów plików, projektor może odtwarzać filmy, zdjęcia, oraz dokumenty zapisane w formacie pakietu Microsoft Office oraz Adobe PDF. Są to jedne z najpopularniejszych rozszerzeń używanych dotworzenia prezentacji, dzięki czemu użytkownik może praktycznie całkowicie wyeliminować potrzebę łączenia sprzętu z komputerem w celu odtworzenia slajdów – wystarczy podpiąć kartę pamięci microSD, pendrive USB, lub skorzystać z wbudowanej w projektor pamięci.

Technologia LED
Zastosowanie oświetlenia LED zamiast tradycyjnej lampy pozwoliło na kilkukrotne wydłużenie żywotności w porównaniu do klasycznych rozwiązań. 20 000 godzin pozwoli na używanie projektora 5 godzin dziennie aż przez 10 lat. Oddzielne moduły dla kolorów RGB sprawiają, że są one wyrównane. Zbędne staje się również koło kolorów, a urządzenie nie potrzebuje dodatkowych korekcji barw do poprawnego działania.

Jasne, nasycone kolory
Technologia LED umożliwiła uzyskanie niezwykle jasnych i żywych kolorów. Obraz będzie charakteryzował się odpowiednim kontrastem oraz nasyceniem barw. Jasność obrazu wyświetlanego dzięki technologii LED może być postrzegana nawet dwukrotnie mocniej w porównaniu do tradycyjnej lampy.

Interfejs MHL
MHL (mobile high-definition link) to wysokiej jakości połączenie, pozwalające na obsługę kompatybilnych telefonów, konsol oraz komputerów. Dzięki niemu, wystarczy podłączyć jedyny wymagany przewód i cieszyć się obrazem z telefonu wyświetlanym poprzez projektor. Łącze to umożliwia również ładowanie akumulatora oraz transfer danych pomiędzy urządzeniami.

Technologia 3D Ready
Najnowsze rozwiązania technologiczne pozwalają na wyświetlanie obrazów w technologii 3D Ready. Częstotliwość odświeżania na poziomie 120Hz umożliwia projekcję stereoskopowych obrazów 3D. Jest to doskonały sposób na stworzenie ciekawej prezentacji w trójwymiarze lub na wyśmienitą rozrywkę w najczystszej postaci.

Natychmiastowe włączenie/wyłączenie
Projektor nie potrzebuje dodatkowego czasu wymaganego na rozgrzanie się. Kolory i jasność są na najwyższym poziomie już po chwili od uruchomienia sprzętu. Dodatkowo, diody LED nie nagrzewają się w takim stopniu jak lampy projektora, więc użytkownik nie musi czekać aż sprzęt ostygnie, aby można było z niego dalej korzystać.

Możliwość zdalnego sterowania smartfonem
Przy skorzystaniu z opcjonalnego klucza USB, możliwe staje się bezprzewodowe kontrolowanie projektora przy pomocy urządzeń połączonych siecią WiFi. Oprócz standardowej kontroli za pomocą komputera, użytkownik może wykorzystać telefon z systemem Android lub iOS. Specjalna aplikacja – EZ View umożliwia nie tylko przełączanie slajdów i odtwarzanie plików i dokumentów, lecz również zdalne przesyłanie materiałów ze smartfona prosto na ekran. Pozwala to znacznie skrócić czas potrzebny na przygotowanie prezentacji oraz zwiększa swobodę w korzystaniu z urządzenia.

Niezmienna jakość przez lata
Firma Optoma gwarantuje swoim użytkownikom identyczną jakość obrazu, niezależnie od czasu używania projektora. Pięcioletnia gwarancja koloru podkreśla jakość produktów i najwyższej jakości podejście do klienta.
Zapytaj o produkt  Optoma ML750ST(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne