Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Sony VPL-HW65ES - Home Cinema » Projektory » Projektory do kina domowego » Full HD (1080p) » Sony

Sony VPL-VW320ES/B

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Oglądaj ulubione filmy w oszałamiającej szczegółowością rozdzielczości 4K

Wyobraź sobie kinowe wrażenia, jakie technologia 4K może zapewnić Ci w domu. Projektor do kina domowego VPL-VW320ES zapewnia rozdzielczość obrazu 4096 x 2160, która jest ponad czterokrotnie wyższa od Full HD. Poczujesz się jak w kinie.

Wszystkie zalety płyt 2D i 3D

W odpowiedzi na wzrost dostępności natywnych materiałów 4K model VPL-VW320ES wykorzystuje technologię Reality Creation, która skaluje w górę zawartość Full HD, aby zapewnić niepowtarzalne wrażenia 4K. Ta funkcja superrozdzielczości pozwala korzystać ze wszystkich dobrodziejstw dostępnej kolekcji Blu-ray Disc™ a także niedostępnej wcześniej pełni kolorów i wyrazistości obrazu.

Kompaktowość i wygoda obsługi

Projektor VPL-VW320ES jest łatwy w obsłudze dzięki kilku trybom sterowania. Zyskujesz zawsze najlepszy obraz, bez względu na to, co oglądasz. Dzięki zastosowaniu mniejszego źródła światła niż w naszym flagowym projektorze 4K, model VPL VW1100ES jest bardziej kompaktowy, co zapewnia elastyczność w kwestii montażu.

Natywna rozdzielczość 4K: ponad 4-krotnie lepsza niż Full HD

Bez kompromisów: projektor VPLVW320ES zapewnia rozdzielczość 4K 4096 x 2160 (standard DCI w kinach cyfrowych). Bazując na wiedzy z zakresu technologii kinowych opracowaliśmy panele 4K SXRD, dzięki którym wyświetlany jest obraz w natywnym formacie 4K, bez sztucznego poprawiania pikseli.

Zaawansowane panele SXRD

Panele 4K minimalizują odstępy między pikselami w każdej klatce przy zadziwiającym współczynniku reakcji rzędu 2,5 milisekundy. To szybkość i stabilność przewyższająca standardy telewizora LCD, zapewniająca doskonały, pozbawiony efektu kropek obraz oraz naturalny i płynny ruch, niezależnie od oglądanej treści.

TRILUMINOS Display

Mechanizm optyczny oraz panele SXRD projektora VPL-VW320ES wykorzystują technologię wyświetlania TRILUMINOS, która zapewnia szerszy zakres kolorów i wyświetla więcej odcieni i tekstur w porównaniu ze standardowymi projektorami. Efektem jest większa czystość, głębia i realizm obrazu.

Nowa technologia Motionflow

Technologia Motionflow doczekała się kilku ulepszeń. Tryb „Combination” wykorzystuje moduły „Film Projection” i „Motion Enhancer”, które dodają klatki, aby zminimalizować rozmycie i zachować jasność w przypadku pełnych napięcia, dynamicznych scen. Koneserzy kinowi mogą skorzystać z trybu „True Cinema”, w którym utrzymywana jest standardowa prędkość 24 klatek na sekundę.

Zgodność ze standardem branżowym RF 3D

Zintegrowany transmiter radiowy umożliwia synchronizację z dowolną parą okularów RF 3D, w celu poprawy zasięgu i stabilności, bez konieczności stosowania zewnętrznego transmitera.

Reality Creation: skalowanie filmów w górę do rozdzielczości 4K

Oprócz natywnych materiałów w rozdzielczości 4K można także oglądać filmy w jakości Full HD Blu-ray™ lub zapisane na płytach DVD, które są skalowane w górę w celu zapewnienia wrażeń na poziomie 4K. Reality Creation to technologia typu Super Resolution, która w znacznym stopniu poprawia jakość zawartości Full HD, obejmując także skalowanie w górę zawartości 3D.

Najnowszy standard HDMI 4K/60p

Projektor VPL-VW320ES może wyświetlać z prędkością maks. 60 kl./s w formacie 4K (dla sygnału koloru YUV 4:2:0 / 8 bitów). To nowy standard branżowy 4K, który znacznie przewyższa wcześniejszy standard 24p. Efektem jest bardziej płynny, kolorowy i rzeczywisty obraz.

Wentylator skierowany do przodu

Z racji umieszczenia wentylatora z przodu podczas montażu nie trzeba martwić się o odstęp od ściany oraz przestrzeń na wlot/wylot powietrza. Pozwala to zmaksymalizować odległość projekcyjną dla większych obrazów.

Opcja bezprzewodowa (do rozdzielczości Full HD 60p)

Pozbądź się kabli i zadbaj o porządek dzięki opcjonalnemu zestawowi nadajnika/odbiornika HDMI. Projektor VPL-VW320ES może łączyć się bezprzewodowo z konsolą, odtwarzaczem Blu-ray™ i wieloma innymi urządzeniami, a dzięki technologii Reality Creationskaluje zawartość do rozdzielczości 4K.
Zapytaj o produkt  Sony VPL-VW320ES/B(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne