Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Epson EH-TW6800 - FHD, lens shift » Projektory » Projektory do kina domowego » Full HD (1080p) » Epson

Epson EH-LS10000

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

EH-LS10000
Pierwszy projektor laserowy firmy Epson z technologią optymalizacji 4K zapewnia jeszcze lepszą jakość projekcji 1080p Full HD.

Stworzony z myślą o miłośnikach kina domowego poszukujących najnowszych technologii, projektor EH-LS10000 wykorzystuje źródło podwójnego światła lasera, które pozwala uzyskać największą gamę kolorów i intensywną czerń. Dzięki nowej technologii odbijania 3LCD otrzymano zwiększone współczynniki kontrastu i przesłony, zapewniające jedwabistą płynność obrazu, oraz przyspieszoną reakcję na ruch, pozwalającą uzyskać lepszą jakość filmu w scenach szybkiego ruchu.

Najdoskonalsze rozwiązanie na polu jakości obrazu
Jest to pierwszy z produktów kina domowego wykorzystujących wysokiej klasy technologię laserową i pierwszy projektor do wyświetlania obrazów w rozdzielczości 4K. Cyfrowa technologia optymalizacji 4K poprawia jakość projekcji 1080p Full HD i pozwala uzyskać lepszą teksturę i rozdzielczość wyświetlanych treści, dzięki czemu widzowie mogą cieszyć się wysokiej jakości, jedwabiście płynnym obrazem w rozdzielczości 4K1. Nowy projektor oferuje najszerszą przestrzeń kolorów i optymalny balans bieli, tworząc przestrzeń kolorystyczną DCI i Adobe RGB, która zapewnia odpowiednie wyświetlanie kolorów.

Zaawansowana, intuicyjna i łatwa w obsłudze technologia
Równie wysokie natężenie światła białego i barwnego zapewnia żywe kolory, a częstotliwość odświeżania 480 Hz gwarantuje wyrazisty obraz 3D. Projektor wyposażono w przydatne funkcje, takie jak kalibracja ISF, technologia optymalizacji szczegółów, funkcja interpolacji klatek, konwersja z 2D na 3D i kontrola głębi. Zastosowanie technologii laserowej zapewnia źródło światła o przedłużonej żywotności równej 30 000 godzin w trybie ekonomicznym, co minimalizuje potrzeby konserwacyjne. Oznacza to również skrócony czas uruchamiania, dzięki któremu już po 20 sekundach wyświetla się obraz w pełnej jasności.

Doskonale nadaje się do warunków domowych

Projektor można z łatwością ustawić w każdym pomieszczeniu dzięki takim opcjom jak szeroki zakres przesunięcia obiektywu, duży zakres zoomu oraz pamięć pozycji obiektywu z różnymi współczynnikami proporcji obrazu. Niski poziom hałasu wentylatora zapewnia ciche działanie projektora, a jego niewielkie rozmiary, stylowa przesłona obiektywu i ukryty panel sterowania sprawiają, że stanowi elegancki element kina domowego.
Zapytaj o produkt  Epson EH-LS10000(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne