Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Projektory » Projektory prezentacyjne » Vivitek

Vivitek D871ST

Opis|Specyfikacja techniczna|Zdjęcia|Materiały do pobrania

Idealna współpraca z tablicą interaktywną

Projektor Vivitek D871ST to urządzenie charekteryzujące się krótkoogniskowym typem projektora. W praktyce oznacza to, że obraz o przekątnej 80" można wyświetlać z odległości zaledwie 98 cm. Takie rozwiązanie idealnie nadaje się do współpracy z tablicą interaktywną oraz znajduje zastosowanie w niewielkich pomieszczeniach. Dodatkową zaletą projektorów krótkoogniskowych jest brak cienia rzucanego na ekran oraz, co bardzo ważne, ochrona wzroku osoby przeprowadzającej projekcję.

Wysokiej klasy projekcja, wiele funkcji

Vivitek D871ST wyświetlaja obraz w rozdzielczości XGA (1024 x 768) z jasnością 3000 ANSI lumenów z wykorzystaniem technologii DLP oraz BrilliantColor. Zestawienie tych parametrów oraz uzupełnienie ich o kontrast wynoszący aż 5000:1 zapewnia wysokiej klasy projekcję z wyraźnym obrazem i wiernym odwzorowaniem barw.

Projektor oferuje dużą ilość złącz – w tym dwa złącza HDMI, VGA, wejście audio. Daje to użytkownikowi dużą swobodę w korzystaniu z projektora bez względu na posiadane urządzenie wysyłające sygnał video i audio. Vivitek D871ST został wyposażony również w gniazdo RJ45 (LAN) co pozwala na jego, łatwe, zdalne sterowanie za pomocą komputera.

Projektor Vivitek D871ST jest urządzeniem praktycznie bezobsługowym. Wyeliminowano w nim filtry powietrza a żywotność lampy została wydłużona do aż 6000 godzin w trybie pracy ECO. Dodatkowo w projektorze zastosowano nowy, szczelny układ optyczny. Znacząco zmniejsza to koszty serwisowania projektora i całkowity koszt jego posiadania.

Gwarancja

Projektory Vivitek objęte są 3-letnią gwarancją producenta, gwarancja na lampę wynosi 12 miesięcy (max. 1.000h).
Zapytaj o produkt  Vivitek D871ST(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne