Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Systemy wideokonferencyjne » LifeSize

LifeSize Room 220 Full HD

Opis|Galeria

Komunikacja wideo w standardzie Full High Definition i bogactwo funkcji
Rodzina wideoterminali LifeSize Room łączy w sobie panoramiczny obraz jakości HD oraz bogaty zestaw funkcji, co stanowi o potężnych możliwościach tych prostych w obsłudze rozwiązań do komunikacji wideo. Systemy LifeSize Room obsługują dwa monitory i dwie kamery, co przekłada się na wysoką elastyczność zastosowań. Pozwalają na współdzielenie prezentacji, dokumentów i multimediów ze wszystkimi uczestnikami, wydatnie ułatwiając zdalną współpracę.

Zrób więcej. Na miejscu. Bądź dostępny.
Idealne systemy do zastosowań w dużych salach konferencyjnych. Umożliwiają uzyskiwanie połączeń wideo z udziałem wielu uczestników dzięki użyciu wbudowanego mostka wielopunktowego HD i Full HD. Wideoterminale LifeSize Room prezentują obraz wielu uczestników z wykorzystaniem jednoczesnego podglądu użytkowników oraz w sposób automatyczny przełączają obraz między uczestnikami (tryb przełączania głosem). Wszystko to bez konieczności zastosowania urządzeń zewnętrznych, zaawansowanego systemu planowania i bez pomocy pracownika technicznego. Unikalna funkcja Virtual Multiway pozwala każdemu uczestnikowi zmieniać w spósób niezależny układ widoków co pozwala np. na wyświetlenie po jednym zdalnym uczestniku na każdym z dwóch ekranów.

 


Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 113kB)Zapytaj o produkt  LifeSize Room 220 Full HD(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne