Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Systemy sterowania » Systemy zintegrowane » RTI

System z jednostką RP1

Opis

Firma RTI  produkuje rozwiązania, dzięki którym możemy stworzyć zaawansowane rozwiązania do sterowania sprzętem audio-video zarówno w domu, jak i dużych salach konferencyjnych.

Podstawowa i najprostsza jednostka sterująca to model RP1. Dzięki zintegrowanej antenie i odbiornikowi fal RF możemy zbudować w pełni funckcjonalny system sterowania.

Jednostka jest w pełni programowalna i umożliwa stworzenie bardzo zaawansowanych poleceń (makr), które w połączeniu z odpowiednim pilotem zapewnią pełną kontrolę nad posiadanym sprzętem AV.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami, a postaramy się przygotować kompleksową ofertę dopasowaną do posiadanego Państwa wyposażenia.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 1.25MB)
Zapytaj o produkt  System z jednostką RP1(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne