Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Systemy sterowania » Sterowanie oświetleniem » Lutron

Lutron HomeWorks Interactive

Opis

System sterowania oświetleniem HomeWorks Interactive firmy Lutron umożliwia wygodne i niezawodne operowanie oświetleniem oraz elektroniką domową z niewielkich klawiatur umieszczonych w domu. Ulepszone możliwości zaawansowanego systemu sterowania oświetleniem dają niespotykaną elastyczność, moc i wszechstronność kierowania interaktywnymi połączeniami z innymi systemami domowej elektroniki.Zdecentralizowana inteligencja systemu pozwala także na jednoczesne zdalne, lokalne operowanie ściemniaczami i wyłącznikami w całym domu za pomocą eleganckich klawiatur i przycisków. System jest idealny do sterownia innymi systemami elektroniki domowej, takimi jak system audio obsługujący wiele pomieszczeń za pomocą atrakcyjnych i ergonomicznych klawiatur rozmieszczonych w całym domu. Eliminuje to przykry widok ściany zapełnionej setkami pokręteł i przycisków, ponieważ system jest zunifikowany poprzez główną tablicę sterującą. Dodatkowe zalety systemu staną się również oczywiste. Czas reakcji systemu na dotknięcie przycisku jest niezawodny, szybki i efektywny.

Procesor HomeWorks Interactive daje możliwość programowania oświetlenia oraz innych systemów dla różnych pór dnia lub wyłączania i włączania oświetlenia po zachodzie lub wschodzie słońca. System można programować według różnych schematów: na dni tygodnia, weekend, wakacje lub nieobecność właściciela w domu. Oczywiście właściciel może "przełamać'' każde z automatyzowanych wydarzeń nie zmieniając samego programu.

Opcjonalny interfejs telefoniczny pozwala właścicielowi domu na dostęp kontrolowania jedenastu różnych funkcji lub zdarzeń w systemie z dowolnego telefonu tonowego. Interfejs prowadzi użytkownika poprzez procedurę za pomocą skastomizowanych informacji słownych i podaje słowne potwierdzenie aktywacji każdej uruchomionej funkcji. Z funkcji tej można korzystać nawet przez telefon domowy, a więc każdy telefon bezprzewodowy stanowi jednocześnie wygodną, przenośną klawiaturę.

System HomeWorks posiada także tryb pracy wakacyjnej, co pozwala na zabezpieczenie domu pod nieobecność rodziny. Tryb wakacyjny zapamiętuje i wiernie odtwarza rzeczywisty wzorzec oświetlenia pod nieobecność domowników. Zamiast dziesiątków tzw. timerów jeden przycisk uruchamia tryb wakacyjny, który sprawia wrażenie, że dom jest zamieszkały. Jest to o wiele lepsze od systemu wyłączników czasowych lub losowo dobieranych sekwencji oświetlenia. Dla maksymalnego zabezpieczenia HomeWorks Interactive można zintegrować z domowym systemem zabezpieczeń.

Wszystkie elementy systemu posiadają pamięć na wypadek zaniku napięcia. Tak więc w przypadku przerwania, a następnie przywrócenie zasilania światła powrócą do uprzednich poziomów pracy - nawet po upływie do dziesięciu lat. Oczywiście w większości przypadków dziesięcioletni okres jest aż nadto wystarczający. Jednakże np. domek letniskowy może nie być odwiedzany zbyt często, a światła powrócą do zaprogramowanego układu natychmiast po przywróceniu zasilania. Czasowy brak prądu nie ma także wpływu na główny program systemu.

System sterowania może za pomocą urządzenia naściennego lub ręcznego pilota na podczerwień przekształcić pokój w cały szereg scenerii oświetlenia uprzednio zaprogramowanych w systemie. Można też na pewien czas ustawić światła inaczej, nie kasując poprzednich programów.

Urządzenia sterujące firmy Lutron bywają w salach narad zarządów, muzeach, sklepach, teatrach, biurach i obiektach sakralnych. Można je znaleźć w Owalnym Gabinecie Białego Domu, w Banku Rezerwy Federalnej, Katedrze Św. Patryka, Klinice Mayo, Pałacu Buckingham, Centrum Lincolna, a nawet w Statule Wolności. Są też instalowane w posiadłościach gwiazd filmu i milionerów. Możliwości zmieniania oświetlenia za pomocą urządzeń Lutrona sprawiają, że każde pomieszczenie - posiadłość wiejska, sklep przy głównej ulicy i własny przytulny domek - staje się bardziej wszechstronne a jednocześnie jedyne w swoim rodzaju.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 1.0MB)
Zapytaj o produkt  Lutron HomeWorks Interactive(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne