Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Akcesoria Instalacyjne » Przyłącza sygnałowe » Ścienne

Przyłącza audiowizualne ścienne

Opis|Zdjęcia

Nieodzownym elementem każdej instalacji ze sprzętem multimedialnym powinno być odpowiednie przyłącze audiowizualne. Jest to element, który nie tylko zapewnia wygodę podczas podłączania sprzętu (np. projektora), ale także poprawia estetykę pomieszczenia (ponieważ eliminuje konieczność stosowania długi przewodów,  które zaśmiecają pomieszczenie).

Przyłącza audiowizualne umożliwiają podłączenie wszystkich urządzeń multimedialnych i systemów sterowania. Mogą być dowolnie konfigurowane i rozszerzane o kolejne moduły, które występują w wersji z gotowymi wtykami jak i przygotowanymi do profesjonalnego lutowania.

Przyłącza audiowizualne  ścienne.
Dzięki swojej uniwersalności można je łatwo dopasować do istniejącej linii gniazd i przełączników w danym pomieszczeniu. Występują w wersji nad i pod tynkowej – w zależności od istniejących ścian i sposobu poprowadzenia kabli.

Jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ jest łatwo rozbudowywalne, a kolejne moduły nie zwiększają znacznie kosztu przyłącza. Nie wymagają one specjalnych przeróbek w pomieszczeniu.

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju przyłącza audiowizualne, dzięki czemu możemy zastosować najbardziej optymalne rozwiązania dla danego pomieszczenia.

Aby zobaczyć inne przyłącza wybierz:
Zapytaj o produkt  Przyłącza audiowizualne ścienne(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne