Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Akcesoria Instalacyjne » Windy sufitowe

Nazwa: Producent: Oferta dla:
   

  Windy sufitoweWinda sufitowa Avers MirrorLift

Refleksyjny system projekcyjny do ukrytej instalacji projektora ponad sufitem podwieszanym. Idealne rozwiązanie w przypadku instalacji wymagającej ukrycia projektora w czasie projekcji.
Winda sufitowa Avers ProLift

Rodzina wind sufitowych do instalacji projektorów multimedialnych.
Zakres wysunięcia windy do 500 mm. Przystosowana do montażu w sufitach podwieszonych.

Specyfikacja producenta: pobierz (pdf, 161 kB)
Winda sufitowa Avers VideoLift

Rodzina wind sufitowych o długim wysięgu do instalacji projektorów multimedialnych. Zakres wysunięcia windy do 500 mm. Przeznaczona do montażu w zabudowie sufitów podwieszanych.
Winda sufitowa SPAV
produktów: 7
Model przeznaczony do wnętrz z niewielką przestrzenią ponad sufitem podwieszonym. Urządzenie wykonane jest z wysokogatunkowej stali, pokryte trwałym lakierem proszkowym odpornym na uszkodzenia mechaniczne, zapewniającym trwałość powłoki.
Winda sufitowa Viz-Art SLIM
produktów: 2
Winda sufitowa Viz-Art SLIM elektrycznie opuszczana nowocześnie wyposaży Kino Domowe i profesjonalną salę konferencyjną. Obsługiwana włącznikiem klawiszowym lub pilotem z systemu Inteligentny Dom.(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne