Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» Produkty » Ekrany projekcyjne » Folia projekcyjna 3M - VIKUITI

Folia projekcyjna 3M VIKUITI

Opis|Zdjęcia

Folia projekcyjna 3M VIKUITI.

Znakomita folia samoprzylepna do tylnej projekcji zoptymalizowana do projekcji w warunkach wysokiego poziomu oświetlenia. Naklejając folię na dowolne okno lub ściankę działową otrzymujemy ekran o wysokiej jakości obrazu. Dzięki temu witryna może stać się najatrakcyjniejszym miejscem na ulicy, w centrum handlowym lub na imprezie targowej. Wyświetlany obraz może mieć dowolny kształt i rozmiar. Folia Vikuity posiada także szeroki kąt widzenia, co umożliwia oglądanie obrazu o wysokiej jakości pod dużym kątem. Wysoki kontrast obrazu oraz wierne odwzorowanie kolorów pozwala na zastosowanie folii w jasno oświetlonych pomieszczeniach lub przy świetle dziennym bez zaciemniania obszaru między projektorem i ekranem.
Zapytaj o produkt  Folia projekcyjna 3M VIKUITI(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne