Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» AKTUALNOśCI
Zestawienie modeli Sanyo i ich następców.
Oto zestawienie projektorów Sanyo i ich odpowiedników Panasonic lub innych producentów. Wiele z nich ma niemal identyczne modele pod szyldem Panasonic, ale do części z nich polecamy alternatywy renomowanych marek Vivitek oraz Casio. Zachęcamy do zapoznania się z modelami, których sprzedaż niedługo się zakończy oraz z nowościami, które będziemy mieć niedługo w ofercie. Przypominamy, że obecnie oferowane przez nas modele Sanyo posiadają pełną gwarancję producenta oraz są dostępne w naszym magazynie.
| więcej informacji
Cyfrowa szkoła - Projekcja EDU
Zapraszamy wszystkie zainteresowane szkoły do współpracy w ramach pilotażowego projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej - Cyfrowa Szkoła.
Razem z nami wyposażysz swoją szkołę w nowoczesny sprzęt interaktywny.
Kontakt:
Krzysztof Żmuda
tel. (71) 784 97 65
e-mail: kz@projekcja.pl
Zapewniamy pomoc w doborze sprzętu do programu Cyfrowa Szkoła!
| więcej informacji
Już wkrótce nowe projektory Casio!
W ciągu najbliższych dni w naszej ofercie pojawią się najnowsze projektory Casio z linii super slim. Modele XJ-A141, XJ-A146 a także XJ-A241, XJ-A246 oraz XJ-A251 i XJ-A256 w odróżnieniu od poprzedników, są wyposażone w czujnik światła, który pozwala oszczędzić nawet 47% energii oraz poprawia komfort oglądania.
| więcej informacji
Projekcja Sp. z o.o. na targach ISE w Amsterdamie
W pierwszych dniach lutego przedstawiciele naszej firmy wzięli udział jako zwiedzający w największych europejskich targach w branży AV - Integra ted Systems Europe (ISE) w Amsterdamie.

Bardzo duże wrażenie zrobiły na nas tablice interaktywne w technologii optycznej, które już wkrótce znajdą się w naszej ofercie.
Zauważyliśmy również rozwój technologii LED&Laser, alternatywy dla standardowych lamp w projektorach. Cieszy więc, że w naszej ofercie znajdą Państwo projektory Casio wyposażone we wspomniane źródło światła.
Nasi pracownicy wzięli udział w zaawansowanym szkoleniu o tematyce interfejsu HDMI i problemów z nim związanych, znacznie poszerzając swoją wiedzę w tym zakresie.

Zdobyte informacje na temat nowych technologii oraz wiedza jak zastosować je w praktyce z pewnością pozytywnie wpłyną na podniesienie jakości naszych usług oraz doradztwa.
Certyfikat i autoryzacja Qomo
Jako uznany Partner Handlowy marki Qomo, otrzymaliśmy certyfikat autoryzacji dotyczący tablic interaktywnych, tabletów, systemów do testów, wizualizerów, oprogramowania Flow!Works, oraz prowadzonych przez nasz dział edukacyjny Projekcja.edu szkoleń.
| więcej informacji
Oferta specjalna, wybrane modele projektorów Sanyo z dodatkową lampą gratis!
Wybrane modele projektorów Sanyo oferowane są w sprzedaży z zapasową lampą gratis.
Oferta dotyczy modeli: PLC-XU350, PLC-XU355 oraz PLC-WXU300.

Szczegóły oferty dotyczące ceny oraz realizacji zamówienia można uzyskać kontaktując się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Serdecznie zapraszamy.
| więcej informacji
Nowe Projektory o dużej jasności oraz systemy wideokonferencji w naszej ofercie wypożyczeń
Nasza oferta wypożyczeń została uzupełniona o dwa projektory instalacyjne Sanyo o wysokiej jasności: PLC-XF1000 - 12 000 ANSI lumenów oraz PLC-XF70 - 9 000 ANSI lumenów.

Ofertę wypożyczeń wzbogaciliśmy również o systemy wideokonferencji: zestaw AverComm H300 oraz zaawansowany zestaw Polycom HDX 8000.

Więcej informacji na temat wypożyczeń, dotyczących cen oraz dostępnośc,i uzyskają Państwo pod numerem telefonu 71 784 97 63.
| więcej informacji
Nowość, budżetowy wyświetlacz Hologramów Dreamoc POP
W ofercie Dreamoc dostępny jest nowy wyświetlacz hologramów Dreamoc POP.
W naszym biurze znajduje się model demonstracyjny.

W przygotowaniu jest polska strona internetowa dreamoc.pl.
W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Naszym klientom zapewniamy gwarancyjny oraz pogwarancyjny serwis urządzeń Dreamoc, a także doradztwo techniczne.
| więcej informacji
Oferta specjalna - Projektor Sanyo PLC-XW300 w nowej, super cenie!
Jasność 3000 ANSI lumenów, rozdzielczość XGA (1024x768), szerokokątny obiektyw (obraz o szerokości 2m już z odległości 2,86m), możliwość zarządzania projektorem za pośrednictwem sieci LAN.
Gwarancja na lampę 3 lata lub 2000 godzin.

Wszystkie wspomniane funkcje oferuje projektor Sanyo PLC-XW300 w super cenę 2099 zł brutto. Markowy projektor w bardzo dobrej cenie!
| więcej informacji
Oferta specjalna dla edukacji
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną dla edukacji - zestawy interaktywne z rabatami. W skład zestawu wchodzi tablica interaktywna, projektor, uchwyt, przewód VGA.
| więcej informacji
Projektor dedykowany do tablic interaktywnych o przekątnej 78". Tylko 8cm od tablicy!
Przeszkadza Tobie i Twoim Uczniom cień osoby obsługującej tablice interaktywną? Mamy dla Was idealne rozwiązanie!

Projektor Sanyo PLC-DXL2000 podwieszany jest bezpośrednio przy tablicy interaktywnej, dzięki czemu cień Nauczyciela lub ucznia został zredukowany praktycznie do minimum.
Wspomniany projektor wraz z uchwytem ściennym oraz tablicą interaktywną Qomo QWB200PS oferowany jest w nowej niższej cenie 8999 zł brutto!
| więcej informacji
Wydłużona gwarancja na źródło światła w projektorach LED&Laser Casio z serii XJ-M
Wszystkie projektory Casio z serii XJ-M zakupione po 28.10.2011r. zostają objęte wydłużoną gwarancją na źródło światła, tj. 5 lat lub 10 000 godzin.
Gwarancja na projektory pozostaje bez zmian (3 lata).
Dotyczy modeli: XJ-M140/145/150/155/240/245/250/255.
| więcej informacji
Projekcja Sp. z o.o. - dostawa systemu wideokonferencji LifeSize
W miesiącu październiku 2011r. zrealizowaliśmy dostawę wraz z montażem oraz konfiguracją pięciu zestawów wideokonferencji amerykańskiej firmy LifeSize dla Polskich kolei PKP. Rynkowa wartość zrealizowanej dostawy przekroczyła pół miliona złotych.
| więcej informacji
Projekcja Sp. z o.o. - autoryzowanym dostawcą dreamoc na Polskę
Dzięki umowie zawartej z producentem urządzeń dreamoc, poszerzyliśmy ofertę o zaawansowane technologicznie urządzenia wyświetlające obraz 3D - hologram. W naszym biurze znajduje się demonstracyjny model dreamoc HD, wkrótce dostępny będzie również model POP.
W przygotowaniu jest Polska strona internetowa dreamoc.pl.
W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Naszym klientom zapewniamy gwarancyjny oraz pogwarancyjny serwis urządzeń dreamoc.
| więcej informacji
Screen Goo - zmiana pojemności puszek z farbą projekcyjną
Producent farb Screen Goo zakomunikował, że w najbliższym czasie puszki farb Screen Goo o pojemności 2,3L zostaną zastąpione puszkami o pojemności 2L.

Screen Goo, opinia Klienta - czytaj.
| więcej informacji
Screen Goo - zdobywa nowych zadowolonych Klientów!
Nasz magazyn został uzupełniony o najpopularniejsze typy farb Screen Goo, tj. Reference White, High Contrast oraz Max Contrast (puszki o pojemności 0,5L do 2,3L). Dostępne są również zestawy Goo Kit z trzema podanymi wcześniej typami farb.

Jakość farb Screen Goo oraz efekt końcowy doceniają nasi Klienci. Zachęcamy do zapoznania się z opinią, a zarazem sugestiami i dobrymi radami jednego z nich - czytaj.
| więcej informacji
Rekomendacja dla projektorów Casio LED&Laser
Projektory Casio w technologii LED&Laser otrzymały rekomendację redakcji "EduFaktów" z uwagi na niskie koszty eksploatacyjne. Projektory Casio wyróżnienie zawdzięczają hybrydowemu źródłu światła opartemu na diodach LED oraz Laser. Dzięki nowej technologii wyeliminowano konieczność używania tradycyjnych lamp projekcyjnych. W efekcie żywotność źródła światła zastosowanego w tych projektorach wynosi nawet do 20.000 godzin. Dla sektora edukacyjnego urządzenia te w chwili przyznania rekomendacji mają najdłuższą na rynku gwarancję – 5 lat/10.000 godzin.
| więcej informacji
Nowe projektory Casio LED & Laser
Nowe modele Casio już dostępne.
W porównaniu do urządzeń z serii SuperSlim nowe projektory są minimalnie większe, dzięki czemu charakteryzują się cichą pracą wentylatorów. Nowością jset kompatybilność z technologią 3D - 3D Ready, złącze RJ45 oraz S-Video. Już wkrótce w ofercie znajdą się również dwa modele przystosowane do wyświetlania dużego obrazu z małej odległości - dedykowane do tablic interaktywnych. W ofercie Casio znajdą się również dwa modele o dużej jasności - 3500 ANSI lumenów.
| więcej informacji
Projekcja Sp. z o.o. dystrybutorem farb projekcyjnych Screen Goo
Z dniem 01.04.2011 r. kanadyjska firma Goo Systems doceniła pozycję firmy Projekcja Sp. z o.o. na rynku AV w Polsce, powierzając nam dystrybucję farb projekcyjnych Screen Goo.
Już w połowie bieżącego miesiąca otrzymamy pierwszą dużą dostawę celem zapewnienia pełnej dostępności najpopularniejszych produktów z oferty Screen Goo. Serdecznie zapraszamy.
| więcej informacji
CASIO rozszerza gwarancję na projektory dla edukacji na 5 lat!
Już dziś projektory CASIO GREEN SLIM są objęte najdłuższą na rynku gwarancją – 5 lat / 10.000 h – dotyczy to sektora edukacyjnego. To zdecydowanie najdłuższa gwarancja na rynku. Będą nią objęte projektory kupione po 15 lutego 2011 roku.
| więcej informacji
Nowe projektory Sanyo i Vivitek
W naszej ofercie nowe projektory Vivitek D330MX i D330WX.
Wkrótce także pojawią się projektory Vivitek z serii D5xx-3D i Qumi, a także projektory Sanyo PLC-XK2200, PLC-XK2600, PLC-XK3010! i PLC-WL2503.
| więcej informacji
"Cichy mistrz kinowej czerni" - Sanyo PLV-Z4000 nagrodzony przez "KINO DOMOWE"
W najnowszym numerze magazynu KINO DOMOWE pojawił się test Sanyo PLV-Z4000. Projektor otrzymał ocenę 5/5 i znaczek "REKOMENDACJA KINO DOMOWE"!
| więcej informacji
Kongres Dyrektorów Szkół - 19 Listopada 2010 - Projekcja Sp. z o.o. - oficjalnym Partnerem
Zapraszamy serdecznie do udziału Dolnośląskim Kongresie Dyrektorów Szkół, który odbędzie się 19 listopada 2010 r. we Wrocławiu. Konferencja zorganizowana jest z myślą o dyrektorach szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz licealnych.

Nasza firma poprowadzi wykład na temat "Jak bezpiecznie inwestować w rozwiązania interaktywne" oraz pokaże nowości sprzętowe (Qomo, Sanyo, Mimio).
Dla klientów na konferencji ceny specjalne i upominki!
| więcej informacji
CASIO XJ-A235 zdobył odznakę "FOTO-KURIER POLECA"!
W najnowszym numerze magazynu FOTO-KURIER pojawił się test CASIO GREEN SLIM XJ-A235.
Projektor otrzymał najwyższą ocenę 10/10!

Polecamy zapoznanie się ze szczegółami i zapraszamy na prezentację wybranego modelu Casio z rewolucyjnej serii Laser&LED.
| więcej informacji
Projektory Sanyo - oferta specjalna na popularne modele!
Obniżamy ceny na bestsellery Sanyo:
PLC-XU301 - jasność 3000 lm, XGA, 3 lata gwarancji na lampę i projektor - tylko 2980 zł brutto
Powyższe modele to idealny wybór do prowadzenia szkoleń i prezentacji.
| więcej informacji


wyświetlono pozycje od 26 do 50 z 59 ilość stron: 3
 «    1   [ 2 ]   3     » 
« na początek       na koniec » (c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne