Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» AKTUALNOśCI
Nowe Projektory o dużej jasności oraz systemy wideokonferencji w naszej ofercie wypożyczeń
Nasza oferta wypożyczeń została uzupełniona o dwa projektory instalacyjne Sanyo o wysokiej jasności: PLC-XF1000 - 12 000 ANSI lumenów oraz PLC-XF70 - 9 000 ANSI lumenów.

Ofertę wypożyczeń wzbogaciliśmy również o systemy wideokonferencji: zestaw AverComm H300 oraz zaawansowany zestaw Polycom HDX 8000.

Więcej informacji na temat wypożyczeń, dotyczących cen oraz dostępnośc,i uzyskają Państwo pod numerem telefonu 71 784 97 63.
| więcej informacji
Nowość, budżetowy wyświetlacz Hologramów Dreamoc POP
W ofercie Dreamoc dostępny jest nowy wyświetlacz hologramów Dreamoc POP.
W naszym biurze znajduje się model demonstracyjny.

W przygotowaniu jest polska strona internetowa dreamoc.pl.
W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Naszym klientom zapewniamy gwarancyjny oraz pogwarancyjny serwis urządzeń Dreamoc, a także doradztwo techniczne.
| więcej informacji
Oferta specjalna - Projektor Sanyo PLC-XW300 w nowej, super cenie!
Jasność 3000 ANSI lumenów, rozdzielczość XGA (1024x768), szerokokątny obiektyw (obraz o szerokości 2m już z odległości 2,86m), możliwość zarządzania projektorem za pośrednictwem sieci LAN.
Gwarancja na lampę 3 lata lub 2000 godzin.

Wszystkie wspomniane funkcje oferuje projektor Sanyo PLC-XW300 w super cenę 2099 zł brutto. Markowy projektor w bardzo dobrej cenie!
| więcej informacji
Oferta specjalna dla edukacji
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną dla edukacji - zestawy interaktywne z rabatami. W skład zestawu wchodzi tablica interaktywna, projektor, uchwyt, przewód VGA.
| więcej informacji
Projektor dedykowany do tablic interaktywnych o przekątnej 78". Tylko 8cm od tablicy!
Przeszkadza Tobie i Twoim Uczniom cień osoby obsługującej tablice interaktywną? Mamy dla Was idealne rozwiązanie!

Projektor Sanyo PLC-DXL2000 podwieszany jest bezpośrednio przy tablicy interaktywnej, dzięki czemu cień Nauczyciela lub ucznia został zredukowany praktycznie do minimum.
Wspomniany projektor wraz z uchwytem ściennym oraz tablicą interaktywną Qomo QWB200PS oferowany jest w nowej niższej cenie 8999 zł brutto!
| więcej informacji
Wydłużona gwarancja na źródło światła w projektorach LED&Laser Casio z serii XJ-M
Wszystkie projektory Casio z serii XJ-M zakupione po 28.10.2011r. zostają objęte wydłużoną gwarancją na źródło światła, tj. 5 lat lub 10 000 godzin.
Gwarancja na projektory pozostaje bez zmian (3 lata).
Dotyczy modeli: XJ-M140/145/150/155/240/245/250/255.
| więcej informacji
Projekcja Sp. z o.o. - dostawa systemu wideokonferencji LifeSize
W miesiącu październiku 2011r. zrealizowaliśmy dostawę wraz z montażem oraz konfiguracją pięciu zestawów wideokonferencji amerykańskiej firmy LifeSize dla Polskich kolei PKP. Rynkowa wartość zrealizowanej dostawy przekroczyła pół miliona złotych.
| więcej informacji
Projekcja Sp. z o.o. - autoryzowanym dostawcą dreamoc na Polskę
Dzięki umowie zawartej z producentem urządzeń dreamoc, poszerzyliśmy ofertę o zaawansowane technologicznie urządzenia wyświetlające obraz 3D - hologram. W naszym biurze znajduje się demonstracyjny model dreamoc HD, wkrótce dostępny będzie również model POP.
W przygotowaniu jest Polska strona internetowa dreamoc.pl.
W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Naszym klientom zapewniamy gwarancyjny oraz pogwarancyjny serwis urządzeń dreamoc.
| więcej informacji
Screen Goo - zmiana pojemności puszek z farbą projekcyjną
Producent farb Screen Goo zakomunikował, że w najbliższym czasie puszki farb Screen Goo o pojemności 2,3L zostaną zastąpione puszkami o pojemności 2L.

Screen Goo, opinia Klienta - czytaj.
| więcej informacji
Screen Goo - zdobywa nowych zadowolonych Klientów!
Nasz magazyn został uzupełniony o najpopularniejsze typy farb Screen Goo, tj. Reference White, High Contrast oraz Max Contrast (puszki o pojemności 0,5L do 2,3L). Dostępne są również zestawy Goo Kit z trzema podanymi wcześniej typami farb.

Jakość farb Screen Goo oraz efekt końcowy doceniają nasi Klienci. Zachęcamy do zapoznania się z opinią, a zarazem sugestiami i dobrymi radami jednego z nich - czytaj.
| więcej informacji
Rekomendacja dla projektorów Casio LED&Laser
Projektory Casio w technologii LED&Laser otrzymały rekomendację redakcji "EduFaktów" z uwagi na niskie koszty eksploatacyjne. Projektory Casio wyróżnienie zawdzięczają hybrydowemu źródłu światła opartemu na diodach LED oraz Laser. Dzięki nowej technologii wyeliminowano konieczność używania tradycyjnych lamp projekcyjnych. W efekcie żywotność źródła światła zastosowanego w tych projektorach wynosi nawet do 20.000 godzin. Dla sektora edukacyjnego urządzenia te w chwili przyznania rekomendacji mają najdłuższą na rynku gwarancję – 5 lat/10.000 godzin.
| więcej informacji
Nowe projektory Casio LED & Laser
Nowe modele Casio już dostępne.
W porównaniu do urządzeń z serii SuperSlim nowe projektory są minimalnie większe, dzięki czemu charakteryzują się cichą pracą wentylatorów. Nowością jset kompatybilność z technologią 3D - 3D Ready, złącze RJ45 oraz S-Video. Już wkrótce w ofercie znajdą się również dwa modele przystosowane do wyświetlania dużego obrazu z małej odległości - dedykowane do tablic interaktywnych. W ofercie Casio znajdą się również dwa modele o dużej jasności - 3500 ANSI lumenów.
| więcej informacji
Projekcja Sp. z o.o. dystrybutorem farb projekcyjnych Screen Goo
Z dniem 01.04.2011 r. kanadyjska firma Goo Systems doceniła pozycję firmy Projekcja Sp. z o.o. na rynku AV w Polsce, powierzając nam dystrybucję farb projekcyjnych Screen Goo.
Już w połowie bieżącego miesiąca otrzymamy pierwszą dużą dostawę celem zapewnienia pełnej dostępności najpopularniejszych produktów z oferty Screen Goo. Serdecznie zapraszamy.
| więcej informacji
CASIO rozszerza gwarancję na projektory dla edukacji na 5 lat!
Już dziś projektory CASIO GREEN SLIM są objęte najdłuższą na rynku gwarancją – 5 lat / 10.000 h – dotyczy to sektora edukacyjnego. To zdecydowanie najdłuższa gwarancja na rynku. Będą nią objęte projektory kupione po 15 lutego 2011 roku.
| więcej informacji
Nowe projektory Sanyo i Vivitek
W naszej ofercie nowe projektory Vivitek D330MX i D330WX.
Wkrótce także pojawią się projektory Vivitek z serii D5xx-3D i Qumi, a także projektory Sanyo PLC-XK2200, PLC-XK2600, PLC-XK3010! i PLC-WL2503.
| więcej informacji
"Cichy mistrz kinowej czerni" - Sanyo PLV-Z4000 nagrodzony przez "KINO DOMOWE"
W najnowszym numerze magazynu KINO DOMOWE pojawił się test Sanyo PLV-Z4000. Projektor otrzymał ocenę 5/5 i znaczek "REKOMENDACJA KINO DOMOWE"!
| więcej informacji
Kongres Dyrektorów Szkół - 19 Listopada 2010 - Projekcja Sp. z o.o. - oficjalnym Partnerem
Zapraszamy serdecznie do udziału Dolnośląskim Kongresie Dyrektorów Szkół, który odbędzie się 19 listopada 2010 r. we Wrocławiu. Konferencja zorganizowana jest z myślą o dyrektorach szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz licealnych.

Nasza firma poprowadzi wykład na temat "Jak bezpiecznie inwestować w rozwiązania interaktywne" oraz pokaże nowości sprzętowe (Qomo, Sanyo, Mimio).
Dla klientów na konferencji ceny specjalne i upominki!
| więcej informacji
CASIO XJ-A235 zdobył odznakę "FOTO-KURIER POLECA"!
W najnowszym numerze magazynu FOTO-KURIER pojawił się test CASIO GREEN SLIM XJ-A235.
Projektor otrzymał najwyższą ocenę 10/10!

Polecamy zapoznanie się ze szczegółami i zapraszamy na prezentację wybranego modelu Casio z rewolucyjnej serii Laser&LED.
| więcej informacji
Projektory Sanyo - oferta specjalna na popularne modele!
Obniżamy ceny na bestsellery Sanyo:
PLC-XU301 - jasność 3000 lm, XGA, 3 lata gwarancji na lampę i projektor - tylko 2980 zł brutto
Powyższe modele to idealny wybór do prowadzenia szkoleń i prezentacji.
| więcej informacji
Projekcja Sp. z o.o. - zrealizowała przetarg dla MEN na dostawę 20 zestawów multimedialnych dla szkół!
Miło nam poinformować, że nasza firma dostarczyła zestawy multimedialne do wybranych przez MEN szkoł na terenie całego kraju. Prezentacja tablic towarzyszyła uroczystemu rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Pozytywne opinie dyrektorów, którzy otrzymali tablice interaktywne Qomo świadczą o wysokiej przydatności tych produktów w szkołach.
Rewolucja - projektory Casio w nowej technologii LED & LASER!
LED - to najbardziej efektywne i ekonomiczne, ze znanych źródeł światła - w połączeniu z wysoką żywotnością stanowi idealne rozwiązanie dla projektorów - Casio to pierwsze projektory LED o wysokiej jasności (powyżej 2000 ANSI lm).
Polecamy: Casio XJ-A135 - 2000 ANSI lm, XGA, WLAN, prezentacja bez komputera (USB), kompaktowe wymiary, 2x zoom optyczny, żywotność 20 000 godzin
| więcej informacji
Kinowe modele FULL HD - Vivitek H1080FD i H1085FD w lepszych cenach!
Vivitek wprowadza kolejne udane produkty - tym razem w segmencie kina domowego FULL HD.
Wysokiej klasy projektory DLP w bardzo atrakcyjnych cenach.
Polecamy:
Vivitek H1080FD - w cenie 3965 zł brutto - najlepsza cena!
Vivitek H5080FD - w cenie 11 990 zł brutto - najwyższa jakość!
| więcej informacji
Współpraca w zakresie oprogramowania interaktywnego - WSiP
Firma Projekcja Sp. z o.o. została autoryzowanym przedstawicielem Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych w zakresie sprzedaży produktów dedykowanych do tablic interaktywnych.
Są to dedykowane programy do lekcji dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgminazjalnych. Przykładowe przedmioty: przyroda, muzyka, geografia, język polski, biologia i wiele więcej.

Dla klientów kupujących tablice interaktywne - oferta specjalna!
| więcej informacji
Tablice interaktywne Polyvision - rewolucyjne rozwiązanie - nowość!
Polyvision wprowadza nowe rozwiązanie, które może zrewolucjonizować rynek urządzeń interaktywnych. Wysokiej klasy, ceramiczna tablica suchościeralna - w połączeniu z zaawansowanym wskaźnikiem działającym na zasadzie optycznego skanera, to idealne rozwiązanie dla szkół:
- praktycznie niezniszczalna tablica suchościeralna
- cała elektronika zawarta w eleganckim wskaźniku
Istnieje możliwość przeprowadzenia prezentacji u Państwa!
| więcej informacji
Nowość w Polsce - tablice samokopiujące PLUS
Tablice samokopiujące wiodącego producenta tego typu rozwiązań, firmy PLUS, charakteryzują się prostotą obsługi oraz bardzo dużymi możliwościami. Przeprowadź prezetację, szkolenie, spotkanie - notatki znajdujące się na tablicy zapisz w kolorze na pamięci USB - przy pomocy jednego przycisku.

Firmy zainteresowane zakupem zachęcamy do bezpłatnego porzetestowania możliwości tablic samokopiujących PLUS
| więcej informacji


wyświetlono pozycje od 26 do 50 z 53 ilość stron: 3
 «    1   [ 2 ]   3     » 
« na początek       na koniec » (c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne