Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» AKTUALNOśCI  Sony VW300ES - UHD/4K - nowa generacja projektorów już dostępna!
VW300ES

Premiera światowa projektora - Sony VPL-VW300ES


Podczas targów IFA 2014,  Sony zapowiedziało rozszerzenie oferty projektorów do kina domowego 4K o nowy model - VPL-VW300ES.

Jest to obecnie najtańszy na rynku projektor oferujący rozdzielczość czterokrotnie większą od Full HD. Dołączy on do wielokrotnie nagradzanych urządzeń VPL-VW1100ES i VPL-VW500ES.

Projektor VPL-VW300ES wykorzystuje technologię paneli SXRD 4K firmy Sony, co pozwala osiągnąć obraz o wysokiej rozdzielczości z głębokim kontrastem i niezwykle ruchem w przyspieszonym tempie. Wyposażony jest w opatentowaną technologię TRILUMINOS firmy Sony, która odpowiada za reprodukcję szerszej palety barw, a także głębię i szczegółowość.

Technologia obrazu Motionflow wspomaga tworzenie bardziej przejrzystego i mniej rozmytego obrazu podczas oglądania dynamicznych scen akcji. W projektorze dostępny jest również tryb krótkiego czasu reakcji przeznaczony dla graczy.

Projektor VPL-VW300ES obsługuje najnowsze standardy łączności za pośrednictwem interfejsów HDMI 2.0* i HDCP 2.2, umożliwiając użytkownikom korzystanie z dostępnych treści 4K.

Projektor wykorzystuje obiektyw zmiennoogniskowy 2.06 z dużym zakresem regulacji położenia rzucanego obrazu. Wbudowany nadajnik radiowy 3D również zwiększa elastyczność instalacji dzięki zastosowaniu silnego sygnału bezprzewodowego o dużym zasięgu.

Thomas Issa, menedżer produktu zajmujący się projektorami kina domowego w Sony Europe, powiedział: „Innowacyjność projektora VPL-VW300ES sprawia, że rozdzielczość 4K staje się rzeczywiście bardziej osiągalna dla fanów kina domowego. Na całym świecie obserwujemy rosnące zainteresowanie standardem 4K, który zapewnia imponującą jakość obrazu dokładnie taką, jaką chciał osiągnąć reżyser lub twórca. Dzięki możliwości nagrywania wszystkiego — od niesamowitych wydarzeń sportowych, takich jak mistrzostwa świata w piłce nożnej, do nagradzanych filmów, np. Winter Sleep, który w tym roku zdobył Złotą Palmę.”

Projektor VPL-VW300ES będzie dostępny w kolorze czarnym od października 2014 roku.
Sugerowana cena detaliczna około 30 000 zł.
_____
*YCbCr 4:2:0 / 8-bitowy


(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne