Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  
» AKTUALNOśCI  Projekcja Sp. z o.o. - otrzymała tytuł Gazela Biznesu 2013!
Gazela Biznesu 2013

Projekcja Sp. z o.o. - Gazelą Biznesu 2013

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że zostaliśmy wyróżnieni tym znaczącym tytułem w rankingu organizowanym przez Puls Biznesu i wywiadownię gospodarczą Coface Poland juz po raz 14.

Ranking Gazel Biznesu - to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce, a co najważniejsze jest ranking oparty na twardych kryteriach dotyczących obrotów i zysków firmy w 3 kolejnych latach, analizowanych przez niezależną i jedną z największych na świecie wywiadowni gospodarczych jaką jest Coface Poland.

Cieszymy się niezmiernie, że mimo widma kryzysu, udało nam się zachować pełną stabilność i pozytywne wyniki finansowe. Nie byłoby to możliwe bez naszych Klientów, którym niniejszym dziękujemy za zaufanie i owocną współpracę. Mamy ogromną nadzieję, że w kolejnych latach nadal będziemy wyróżniani w tym zestawieniu.

Z poważaniem

Zespół firmy Projekcja Sp. z o.o.(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Ojca Beyzyma 7, tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne