Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest Projekcja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław.

» AKTUALNOśCI  Publiczne wyświetlanie meczy EURO 2012 bez licencji
Aby móc przeprowadzić legalnie, bez żadnych opłat, publiczną transmisję rozgrywek EURO 2012 pokaz musi mieć charakter niekomercyjny oraz spełniać następujące warunki:

  • wykorzystania ekranu o przekątnej nie przekraczającej 3 metrów;
  • uczestniczeniu w pokazie nie więcej niż 150 osób;
  • braku angażowania żadnych sponsorów oraz braku opłaty za wstęp (istotnym jest, aby prowadzenie transmisji nie łączyło się z uzyskiwaniem przez podmiot prowadzący transmisję meczu korzyści majątkowej).

Dokładnie co znaczy "charakter niekomercyjny" wyjaśnia w swoim blogu Pan Mariusz Pniewski, zainteresowanych szczegółami zapraszamy do sprawdzenia.

W praktyce oznacza to, że możemy razem z przyjaciółmi wypożyczyć ekran oraz projektor wysokiej klasy i obejrzeć mecze na naprawdę dużym ekranie. Podobnie pracodawca może podczas trwania turnieju zorganizować dla swoich pracowników imprezę czy piknik połączony z kibicowaniem podczas zbliżającej się imprezy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty sprzętu do wypożyczeń, który spełni Państwa wymagania dotyczące rozmiaru i jakości obrazu.(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 71 784 97 60, Infolinia serwisowa: 693 343 595
Wrocław, ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneSony VPL-HW55ESScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EDreamocSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne