Projekcja.pl - projektory, rzutniki, ekrany, tablice


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


  
» Produkty » Ekrany projekcyjne » Farby projekcyjne Screen Goo

Screen Goo Ultra Black Border


  Tabela dostępnych wersji produktu:
PojemnośćWydajnośćTyp farby
250 1.17
Właściwa
szczegóły
500 2.33
Właściwa
szczegóły
1000 4.65
Właściwa
szczegóły


Opis

Screen Goo zostały specjalnie tak zaprojektowane, aby z powodzeniem mógł je stosować zarówno profesjonalista jak i amator. Farbę można rozprowadzać natryskowo, a także za pomocą wałka. Koszt całego ekranu to koszt powłoki (rozprowadzonej na przygotowaną ścianę). Ewentualnie, bardziej wymagający użytkownicy mogą zadbać o dodatkową ramkę wokół ekranu.

Do wykonania ekranu są potrzebne dwie powłoki: warstwa podkładowa oraz zewnętrzna (właściwa). Wydajność tych farb w znacznym stopniu zależy od podłoża. Typowo 1 litr wystarczy na pomalowanie dwóch cienkich powłok o powierzchni około 4.65 metra kwadratowego, przy założeniu idealnych warunków na mało nasiąkliwym podłożu. Aby uzyskać najlepsze rezultaty bardzo istotne jest aby podłoże było maksymalnie białe.

Farby Screen Goo do przedniej projekcji mogą być użyte praktycznie na każdym gładkim zdolnym do pomalowania podłożu. Aby osiągnąć możliwie najlepsze rezultaty podłoże powinno być płaskie i gładkie. Jeśli  tak nie jest, należy jest wyszlifować i wyrównać. Materiały porowate takie jak mur suchy, oraz drewnopodobne: sklejka, płyta wiórowa, MDF powinny być wcześnie wypełnione i wyrównane. Kolorowe powierzchnie należy także wcześniej pomalować na biało.

Farba Ultra Black ma charakterystykę nie odbijającą, matową. Jej zadaniem jest pochłanianie światła oraz poprawienie parametrów ekranu.

Bardzo istotną cechą ekranów jest czarna ramka kończąca krawędzi powierzchni, która zwiększa kontrast wyświetlanego obrazu. Za pomocą farby Ultra Black można ją namalować zarówno na ścianie jak i na ramie umieszczonej dokoła powierzchni ekranu.

Więcej o farbach projekcyjnych Screen Goo.
Zapytaj o produkt  Screen Goo Ultra Black Border

Regulamin zakupów(c) 2012 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 607 600 209
Wrocław, al. Armii Krajowej 14b/4, tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneVivitek H1080FDScreen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówInterwriteTablice InteraktywneSanyo XU301Projektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekPT-AT5000ESanyo XW300Projektory VIVITEKProjektory SanyoSanyo XM150Projektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne