Projekcja.pl


 

imię i nazwisko

telefon

e-mailtreść


2 + 4 (poniżej wpisz wynik)


  
» Produkty » Akcesoria Instalacyjne » Przyłącza sygnałowe

Nazwa: Producent: Oferta dla:
   

  Przyłącza sygnałowePrzyłącza audiowizualne ścienne

Dzięki swojej uniwersalności można je łatwo dopasować do istniejącej linii gniazd i przełączników w danym pomieszczeniu. Występują w wersji nad i pod tynkowej – w zależności od istniejących ścian i sposobu poprowadzenia kabli.
Zestaw modułowy TechConnect MIX

1 x moduł VGA/ Minijack
1 x moduł USB
1 x moduł 3 x RCA (1 x Video, 2 x Phono)
2 x zaślepka
Możliwość rozbudowy zestawu
Przyłącza audiowizualne podłogowe

Przyłącza audiowizualne podłogowe pozwalają na zamontowanie dowolnego rodzaju gniazd w podłodze np. na środku sali. Dzięki temu, aby podłączyć w tym miejscu urządzenie nie musimy przeciągać przez pomieszczenie dodatkowych kabli.
Przyłącze podłogowe (Floorbox)

Przyłącza podłogowe pozwalają na zamontowanie gniazd zasilających w podłodze np. na środku sali. Dzięki temu, aby podłączyć w tym miejscu urządzenie nie musimy przeciągać przez pomieszczenie dodatkowych kabli.
Przyłącza audiowizualne do mebli - Listwy biurkowe

Najbardziej popularne i najefektywniejsze są przyłącza instalowane bezpośrednio w meblach znajdujących się w salach prezentacyjnych. Wysuwane kolumny i przyłącza listwowe zapewniają bezproblemowe podłączenie sprzętu w miejscach oddalonych od ścian.
Przyłącza audiowizualne do mebli - Pokrywy biurkowe

Najbardziej popularne i najefektywniejsze są przyłącza instalowane bezpośrednio w meblach znajdujących się w salach prezentacyjnych. Wysuwane kolumny i przyłącza listwowe zapewniają bezproblemowe podłączenie sprzętu w miejscach oddalonych od ścian.
Przyłącza audiowizualne do mebli - Wysuwane kolumny biurkowe

Najbardziej popularne i najefektywniejsze są przyłącza instalowane bezpośrednio w meblach znajdujących się w salach prezentacyjnych. Wysuwane kolumny i przyłącza listwowe zapewniają bezproblemowe podłączenie sprzętu w miejscach oddalonych od ścian.(c) 2013 Projekcja Sp. z o.o., email: biuro@projekcja.pl
programowanie i grafika: e-technologie.pl
Projektory, ekrany - Infolinia handlowa: 801 79 80 50, Infolinia serwisowa: 607 600 209
Wrocław, al. Armii Krajowej 14b/4, tel. 71 784 97 60, fax 71 784 97 61

Projektory multimedialneEkrany projekcyjneVivitek H1180Screen GooInstalacje audiowizualneLampy do projektorówWypożyczenia projektorówTablice InteraktywneNEC M311XProjektory LEDWideokonferencjeEkrany AVTekProjektor AT6000EProjektory VIVITEKSklep projektor.plProjektory InstalacyjneProjektor CasioProjektory archiwalne